Zielony zakątek

Zielony Zakątek znajduję się w urokliwym miejscu Gąsek z pięknym widokiem na latarnie morską. Region charakteryzuje się piaszczystymi i szerokimi plażami, orzeźwiającym powietrzem i szumiącym morzem. Zielony Zakątek znajduje się około 120 metrów od morza i 350 metrów od latarni morskiej, a nasze budynki otoczone są  pięknym kwiecistym ogrodem, w którym wypoczynek i spokój jest gwarantowany.

W zależności od potrzeb mamy do zaoferowania pełną różnorodność – pensjonat z pokojami, domki, apartamenty, każdemu oferując wysoki standard oraz pełen komfort podczas urlopu. Nad udanymi wakacjami czuwają dyspozycyjni i chętni do pomocy gospodarze.

Do Państwa dyspozycji:


Zamykany Parking
Zamykany Parking
Bezprzewodowy internet
Bezprzewodowy internet
TV
TV
Pościel
Pościel
Wyposażone kuchnie
Wyposażone kuchnie
Miejsce do grillowania
Miejsce do grillowania
Leżaki, parawany
Leżaki, parawany
Atrakcje dla dzieci
Atrakcje dla dzieci

Domki

W pełni wyposażone domki przeznaczone dla 4 osobowej rodziny lub 2 par każdy gwaratując niezależność. Każdy domek posiada 2 pokoje oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Relaks przed domkami umilą meble ogrodowe.

Dla: 4 osób
Cena: od 220 zł
W cenie: łazienka, własny aneks kuchenny

Pokoje

W pensjonacie do dyspozycji gości pozostają 4 pokoje 2-osobowe oraz 2 pokoje 3-osobowe wraz z łazienkami. Każdy pokój posiada wyjście na taras lub balkon, gdzie można również odpocząć na meblach zewnętrznych. Pensjonat posiada dużą w pełni wyposażoną kuchnię tylko do dyspozycji gości pensjonatu.

Dla: 2-3 osób
Cena: od 70 zł
W cenie: własna łazienka, wspólny aneks kuchenny z wyposażeniem

Apartamenty

Dla pełnej wygody powstały nasze 2 apartamenty, w którym każdy może przywitać 5 osobową rodzinę. Apartamenty są wykończone w wysokim standardzie w pełni wyposażone z przepięknym widokiem na latarnię morską oraz na zachód słońca.

Dla: 5 osób
Cena: od 280 zł
W cenie: łazienka, własny aneks kuchenny

Teren zewnętrzny

Wyjątkowa architektura oraz bujna zieleń.