Gąski

Gąski to wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Mielno. Położona nad Morzem Bałtyckim, na Wybrzeżu Słowińskim. To wyjątkowe klimatyczne miejsce które oferuje ciszę , spokój i wypoczynek. Chwilę oddechu od dnia powszedniego, w pobliżu uroczą plażę i ścieżki rowerowe, które zachęcają do wypoczynku czynnego ,oraz długich spacerów wzdłuż piaszczystej plaży. W pobliżu jest łagodne zejście dogodne dla osób niepełnosprawnych.


Plaża Gąski

Przepiękna, szeroka, piaszczysta plaża, na której każdy znajdzie przestrzeń do wypoczynku, relaksu oraz aktywności przy wschodzie i zachodzie słońca. 


Latarnia morska

Jedna z najwyższych i najciekawszych latarni morskich na polskim wybrzeżu. Udostępniona do zwiedzania przez turystów, zapewnia wyjątkowy widok na całą okolicę: Gąski, Sarbinowo, Mielno.


Promenada w Sarbinowie

Nowe spojrzenie na specer po miejscowości nadmorskiej. To tu wschody i zachody słońca są najbardziej urokliwe. A nowo wybudowana promenada oferuje  duży wybór kawiarni oraz smażalni ryb.


Przepiękne ogrody Dobrzycy „Hortulus”

Kompleks ogrodów tematycznych, dywanów kwiatowych oraz labiryntów tworzonych od 25 lat. To wyjątkowe miejsce wypoczynku oraz edukacji przyrodniczej zawierające  Oddalone 8 km od linii brzegowej. Jedna z większych kolekcji dendrologicznych w Polsce.


Dziewicza plaża w Pleśnej

Obaszar chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego, który charakteryzuje szeroka piaszczysta plaża, sosnowy las oraz woda pierwszej klasy czystości. 


Aquapark Koszalin

Najnowocześniejszy park wodny na Pomorzu, gdzie każdy znajdze atrakcje dla siebie od sportu po relaks.


Rejsy na Bornholm

Wyjątkowa atrakcja, która przenosi na wyjątkową duńską wyspę oddaloną o 100km od Kołobrzegu. Liczne atrakcje architektury i roślinności mogą być zwiedzane z perspektywy jednośladu, dzięki bezpiecznym ścieżkom rowerowym.